VIDEO Kakav debi Nike Kovača: Furiozni Bayern preokrenuo PSG

•
  •
  •
  •

Niko Kovač debitirao je na klupi Bayerna pobjedom protiv PSG-a 3:1 na International Champions Cupu. Bila je to prva utakmica bivšeg hrvatskog izbornika na klupi bavarskog giganta i odradio ju je prilično uspješno.

Obje momčadi na teren u Klagenfurtu su izvele kombinirane sastave jer je većina glavnih zvijezda na odmoru pa se tako u početnom sastavu Bayerna našao i branič Josip Stanišić, igrač hrvatskih korijena koji čak posjeduje i hrvatsku putovnicu.

U Bayernu nije bilo Lewandowskog, Neuera, Müllera, Boatenga… U PSG-u nisu igrali Neymar, Cavani, Mbappé… Na golu PSG-a u današnjoj utakmici bio je veliki Gigi Buffon.

Bavarski velikan slavio je protiv PSG-a s 3:1. Iako je njemački prvak uvjerljivo slavio, PSG je prvi došao do vodstva.

U 31. minuti dvoboja u Klagenfurtu za vodstvo PSG-a zabio je Weah. Kovačeva momčad do preokreta je došla s tri gola u razdoblju od 60. do 78. minute! Prvo je na asistenciju Robbena poentirao Martinez, drugi gol je zabio Renato Sanchez, a konačni rezultat postavio je Zirkzee.

Bayern u srijedu u Americi igra protiv Juventusa, dok PSG za tjedan dana u Singapuru igra protiv Arsenala.