•
  •
  •
  •

Reprezemtacija Srbije odigrala je 1:1 na gostovanju u Bugarskoj u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. godine u Njemačkoj.

Kiril Despodov je doveo domaćina u vodstvo u 47. minuti na asistenciju Ivajla Čočeva. Bugari su imali dugi napad koji je okončan centaršutom s desne strane. Čočev se okrenuo oko svog čuvara i dodao Despodovu koji je zabio po sredini gola pored loše postavljenog Vanje Milinkovića Savića. Kad se očekivao kraj, u sedmoj minuti sudačke nadoknade izjednačio je Lazović.

>>> GOLOVE S UTAKMICE BUGARSKA-SRBIJA

Mađarska je sa 2-0 porazila Litvu. Barnabas Varga je u 32. minuti doveo Mađarsku u vodstvo na asistenciju Rolanda Sallaija koji je u 83. postavio konačnih 2-0.

Mađarska i Srbia vode sa po sedam bodova, a Crna Gora je treća sa četiri boda.

U idućem, rujanskom prozoru za reprezentativne obveze Srbija igra kod kuće protiv Mađarske i u gostima protiv Litve, dok Bugarska gostuje u Crnoj Gori. Plasman na Euro će preko kvalifikacija ostvariti po dvije najbolje reprezentacije svake skupine.

Hina/Foto:pmedia