Zabio je dva gola Hajduku na Poljudu, sad mu prijete na Instagramu

•
  •
  •
  •

Lokomotiva je u 27. kolu SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk 2:1 golovima Roberta Mudražije u 26. i 60. minuti. Za Hajduk je zabio Livaja u 96 minuti krasnim golom škaricamam a  minuta prije drugog gola Lokomotive promašio je penal

Hajduk je od 24. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Mikanovića zbog dva žuta kartona.

Mudražija je burno proslavio prvi gol, a u jednom trenutku se okrenuo prema sjeveru i stiskao šake gledajući prema tribinama. To je jako zasmetalo Livaji, koji je došao do njega i dvaput ga srušio, ali nije dobio žuti karton.

Livaja je žestoko gestikulirao prema Mudražiji, kojeg je na poluvremenu izvrijeđao i Hajdukov rezervni golman Lovre Kalinić.

Mudražijin Instagram su nakon utakmice prijetnjama zasuli i Hajdukovi navijači, i to s anonimnih profila. Vulgarno su ga psovali i izvrijeđali, a neki su mu prijetili i zaželjeli mu tešku ozljedu i kraj karijere.

Utajmicu je sudio Igor Pajač, a delegat Ivan Jurina iz Zaboka u zapisniku utakmice između Hajduka i Lokomotive (1:2) je napisao:

“Ponašanje domaće klupe većim dijelom vrlo bučno, a u 45+2, nakon označenog kraja poluvremena Dragan Blatnjak, pomoćni trener prilikom izlaska s terena zbog prigovora glavnom sucu, prva opomena, te odmah potom zbog opetovanog prigovora glavnom sucu, druga opomena te nakon pokazanog crvenog kartona vrijeđanje glavnog suca: