Čarobna večer Luke Modrića, gol i dvije asistencije za preokret Reala – video

•
  •
  •
  •

U 14. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na Santiago Bernabeu svladao Real Sociedad 3:1  te su tako zadržali priključak za vodećom Barcelonom s kojom imaju jednak broj bodova (28) , ali Katalonci imaju bolju gol-razliku.

Najveće zasluge što sva tri boda ostaju u Madridu idu hrvatskom kapetanu Luki Modriću koji je podsjetio na najbolje svoje dane te je dvoboj završio s dvije asistencije i jednim pogotkom.

Ponovno se potvrdila izreka kad  igra Luka Modrić, igra i Real.

Za Madrižane je loše počelo, Sergio Ramos je pogriješio u drugoj minuti, vraćao je loptu golmanu, no ona je završila u nogama Williana Joséa koji je to iskoristio.

No onda pred više od 69 tisuća gledatelja na scenu stupa Modrić koji je prvo iz slobodnjaka bio dodavač za Benzemu u 37. minuti, da bi odmah na početku drugog dijela asistirao Valverdeu za preokret 2:1.

U 74. minuti Modrić je riješio pitanje pobjednika, jer je poslije Benzeminog dodavanja glavom, volejem zatresao mrežu nemoćnog Sociedadovog golmana Remira.

U 83. minuti naš reprezentativac je zamijenjen, ušao je Isco umjesto njega, a cijeli stadion je ustao i zapljeskao maestru koji je proglašen igračem utakmice. Nije dobio desetku nego 9,5.