Dinamovci su nakon dramatične pobjede dali oduška! Ovako su slavili…

•
  •
  •
  •

Dinamo  je u velikoj drami nakon penala izbacio rumunjski Cluj i prošao u 3. pretkolo Lige prvaka. Nakon 120 minuta igre bilo je 2:2, a onda je hrvatski prvak u raspucavanju slavio sa 6:5. Tragičar je bio branič Cluja Kevin Boli koji je u sedmoj seriji pucao visoko iznad gola.

Kakva drama u Cluju. Dinamo je vodio 1:0, potom je Theophile-Catherine zaradio crveni karton i domaćinima donio penal. No, Livaković je obranio.

Dinamo je s igračem manje poveo u 78. minuti golom Kastratija da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade iz kontre primio gol za 2:2. U raspucavanju penala svi su bili precizni do pete serije kad je Gojak promašio. Golofca je imao priliku odvesti Cluj u 3. pretkolo, ali je Livaković obranio i njegov penal.

U sedmoj seriji Gvardiol je pogodio, a Boli promašio čitav gol i  donio Dinamu veliko slavlje

Megy M. /Foto: screenshot