JEDNOG ZNAMO Pep Guardiola: “Impresioniran sam dvojicom igrača Dinama!”

•
  •
  •
  •

TRENER nogometaša Bayerna Pep Guardiola izjavio je na konferenciji za novinare u Zagrebu nakon pobjede nad Dinamom (2-0) u Ligi prvaka da je zadovoljan pobjedom i zalaganjem svojih igrača, a istaknuo je i da će Dinamovi mladići Ante Ćorić i Marko Pjaca sigurno igrati u nekom velikom klubu.

”Veliki komplimenti mojim igračima na borbenosti i zalaganju, pokazali su kvalitetu. Znao sam da Dinamo ima vrlo mladu momčad, a Ćorić i Pjaca su iznimno talentirani i sigurno će napraviti velike karijere. Nisam se previše zabrinjavao nakon prvog poluvremena bez golova, ali sam u svlačionici tražio od mojih igrača da zabiju gol”, kazao je Guardiola, koji se nije izjasnio koga bi htio u osmini finala.

‘Respektiram sve suparnike, ali meni je najvažnije da su moji igrači zdravi”, zaključio je.ćorić, dinamo bayern

Nogometaši zagrebačkog Dinama zaključili su nastup u Ligi prvaka porazom od Bayerna 0-2 završivši natjecanje na posljednjem mjestu skupine s tri boda.Hrvatski prvak se odlično držao sat vremena, a tada je sjajni Poljak Robert Lewandowski u tri minute srušio ambicije hrabrog Dinama.

Lewandowski je u 61. minuti zabio za 1-0, a u 64. minuti za 2-0 postigavši u dvije utakmice pet golova Dinamu. Bayern je mogao i uvjerljivije slaviti, no Thomas Muller je u 87. minuti promašio kazneni udarac pogodivši okvir gola.