KAKO JE USPIO: Promašaj koji se viđa jednom u životu

•
  •
  •

Nogometaš  Mehelena Aster Vranckx  vjerojatno je već sada postao autor najvećeg promašaja za sezonu 2020/21 koja samo što je počela.

Na utakmici 5. kola belgijskog prvenstva ekipa Mehelena poražena je na svom terenu sa 0:1 od Ostendea, a utakmicu  bi zauvijek mogao pamtiti domaći napadač Vranckx i situaciju iz 67. minute kad je spetljao i promašio prazan gol.

Nakon što je njegov suigrač pogodio gredu lopta se odbila do Vrancksa koji  je bio sam na metar udaljen od praznog  gola. Primio je loptu trebao ju je samo ubaciti u mrežu, on se sapleo se i promašio

A da sve bude još gore po ovog mladog igrača i njegov tim, Ostende je u posljednjim trenucima utakmice, u 95. minutu postigao gol za pobjedu i tako kaznio nevjerojatni promašaj napadača Mehelena Aster Vranckxa

R.I. /Foto: Twitter