•
  •
  •
  •

Real je El Clasicu, na gostovanju kod  Barcelone, slavio 3:1. Luka Modrić i igru je ušao u 69. minuti i zabio prekrasan gol. Prije ulaska u igru Luka je poljubio slike koje se nalaze na kostobranu.

Real je poveo u 5. minuti golom Valverdea, a Ansu Fati je izjednačio samo tri minute kasnije. Gosti su ponovno poveli u 63. minuti golom Ramosa iz penala (dosuđen nakon VAR-a), a susret je prelomio Luka Modrić prekrasnim potezom u 90. minuti.

Hrvatski reprezentativac ušao je u igru u 69. minuti zamijenivši strijelca prvog pogotka Valverdea, a u završnici susreta efektno se izborio za loptu na sredini terena i u šansu gurnuo Viniciusa.

Golman Barce bio je za trenutak brži, no odbijena lopta došla je do Rodryga koji dodaje Modriću, a Luka je nakon predivne minijature postigao pogodak za potvrdu pobjede Reala 3:1.

Prije ulaska u igru poljubio je na kostobranu članove svoje obitelji na fotografiji i sliku Isusa Krista.

“Koga to ljubi Luka Modrić?”, pitao je jedan navijač na Twitteru

Kako je Luka ranije otkrio, na kostobranima se nalaze fotografije Isusa Krista, supruge Vanje i njihovo troje djece Eme, Ivana i Sofije.

Modriću je to bio drugi gol ove sezone i drugi u samo četiri dana. Prekrasan gol zabio je i u utorak u domaćem porazu od Šahtara u Ligi prvaka 3:2.

Real nakon šest odigranih utakmica ima 13 bodova i na vrhu je La Lige, dok je Barca na desetom mjestu sa sedam bodova iz pet utakmica.

M.M. /Foto: screenshot