LOKOMOTIVA – HAJDUK 2:0 Bili upali u novu krizu, tonu prema dnu HNL-a (video)

•
  •
  •
  •

U zadnjem susretu 11. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive pobijedili Hajduka s 2-0 (1-0).

Hajduk je ubilježio četvrti poraz u prvenstvu u vrlo lošoj utakmici u Kranjčevićevoj, u kojoj je Lokomotiva iz dva protunapada došla do dva gola i slavila.

Hajduk je imao inicijativu u prvom poluvremenu, ali su ipak domaćini zabili u 24. minuti kada je Uzuni preciznom loptom uposlio Domagoja Grožđeka, koji je svladao vratara Posavca.

U 69. minuti Lokomotiva je postigla i drugi gol nakon brze kontre i udarca Albanca Myrto Uzunija kojeg je na gol crti još nespretno potvrdio igrač Hajduka Domagoj Bradarić.  U 76. minuti Caktaš pogađa vratnicu i to je bilo sve od jalovog Hajduka.

‘Bila je ovo utakmica u kojoj smo dominirali pa onda iz naših grešaka primili golove. Lokomotiva nije ništa napravila osim što je iskoristila naše greške’, kazao je trener Hajduka Zoran Vulić nakon što su njegovi igrači izgubili s čistih 2:0 u gostima kod Lokomotive.

Hajduk je povezao dva poraza i remi, a ‘bili’ su u teškoj napadačkoj krizi, gol nisu zabili 295 minuta.

‘Ponovno nismo bili konkretni u završnici. Naša dva napadača stoje široko, pa kad probijemo stranu nema nikog u kaznenom prostoru’, detektirao je Vulić problem i dodao: