Luka Modrić otkrio kako je Real digao na noge: Zidane mi mi je naradio “Pucaj!”

•
  •
  •
  •

LUKA MODRIĆ postao je heroj Reala nakon sjajnog udarca s 20-ak metara, kojim je pet minuta prije kraja utakmice kod Granade donio važnu pobjedu (2:1) Kraljevima u 23. kolu Primere.

”Prije utakmice mi je rekao da moram češće pucati pa sam danas dva-tri puta opalio prema golu. Sretan sam zbog pogotka i pobjede”, izjavio je Modrić koji je u 85. minuti postigao pobjednički pogodak.

”Ne znam jesu li mi ovo najbolji trenuci u karijeri, no fizički se osjećam puno bolje. Ne sviđa mi se govoriti o tome igram li sada bolje nego ikada, no osjećam se dobro te izvršavam zadatke koje mi daje trener”, rekao je Modrić.

Real Madrid neusporedivo bolje igra kod kuće gdje je u posljednjim susretima slavio 5:0 protiv Deportiva, 5:1 protiv Sportinga i 6:0 u utakmici s Espanyolom. No, na gostovanju kod Betisa, koji se bori za opstanak, odigrao je 1:1, a sada je tek pet minuta prije kraja iščupao pobjedu u Granadi.

”Ne možemo uvijek očekivati pobjede od 5:0 ili 6:0. Nije lako igrati na gostujućem terenu. No, pokazali smo karakter te stvarali prilike za pogotke”, istaknuo je Modrić.

U sljedećem kolu Real na Santiago Bernabeuu dočekujr šestoplasirani Athletic Bilbao.