MMA tučnjava na utakmici Barcelone i Atletico Madrida – video

•
  •
  •
  •

U derbiju 16. kola španjolske La Lige Barcelona je gostovala kod Atletico Madrid i slavila s minimalnih 1:0 te uzela sve bodove s Wanda Metropolitana.

Od samog početka bilo je jasno da će to biti “tvrda” utakmica. Gosti su počeli dominirati posjedom lopte, što im se isplatilo u 22. minuti susreta. Ousmane Dembele pogodio je za, ispostavit će se, konačnih 1:0.

Domaći su nastavili prijetiti preko Llorentea i Gimeneza, ali bezuspješno. Opet je Dembele bio u prilici sve riješiti u 62. minuti, ali je lopta pogodila vratnicu i završila u korneru.

U posljednjih desetak minuta Atletico Madrid je pritiskao Barcelonu, imali su izgledne šanse, ali lopta nije htjela u gol

Najveću šansu za bod Atletico je propustio u samoj završnici. U petoj minuti produžetka Araujo je izbio loptu s gol-crte nakon udarca Antoinea Griezmann i tako onemogućio najopasniji pokušaj Atletica da dođe do izjednačenja.

Katalonci su tom pobjedom zasjeli na prvo mjesto s 41 bodom, tri više od drugoplasiranog Real Madrida.

Važan trijumf Barcelone ostao je u sjeni incidenta koji je dogodio tijekom utakmice. U jednom momentu u prvi plan su izbili napadač Barcelone Ferran Torres i defenzivac Atletika, bivši igrač Partizana, Stefan Savić, koji su imali žestok obračun na terenu.

Njih dvojica su se nakon jednog duela pohrvali, a potom i potukli kao u MMA ringu. Glavni sudac je i jednom i drugom pokazao crveni karton.

M.M. /Foto: Twitter