Modriću skandirao cijeli stadion: “Mahnuo je čarobnim štapićem i oduševio Bernabeu!”

•
  •
  •
  •

Luka Modrić bio je jedan od najboljih igrača Reala u 3:0 pobjedi protiv Alavesa. Na travnjaku je 36-godišnji hrvatski veznjak proveo 80 minuta i, kada je izlazio iz igre, cijeli stadion ga je nagradio ovacijama.

“Modrićev nastup? A što više treba reći o Luki?!” poručio je nakon okršaja u Madridu oduševljeni Emilio Butragueno, jedan od najvećih igrača u povijesti Reala i aktualni direktor institucionalnih odnosa u madridskom klubu. “Znamo kakav je igrač, znamo njegovu kvalitetu i nogometnu viziju. Odigrao je prekrasno i opet bio naš ključni igrač.”

Za sjajnu igru nagrađen je ovacijama cijelog stadiona kada je u 81. minuti izlazio iz igre.

“Samo za dio Modrića vrijedi otići na utakmicu”, piše Marca i navodi da je 36-godišnji veznjak blistao u drugom poluvremenu i da se u ovoj utakmici vidjelo koliko je patio u utorak u porazu od PSG-a.

Madridski AS piše da Modrić liječi sve probleme u momčadi te da je obilježio drugo poluvrijeme, dok je komentator Julio Maldonado naveo da je Hrvat stavio momčad na leđa i odveo do pobjede.

Katalonski Sport dao je Modriću ocjenu osam i napisao da je u drugom poluvremenu mahnuo čarobnim štapićem i oduševio Bernabeu nekim od svojih najboljih trikova.

Mundo Deportivo piše da je legendarni stadion svjedočio još jednoj velikoj Modrićevoj predstavi. “Pokazao je neke od poteza koje ima u svom repertoaru. Bili su spektakularni”, stoji u tekstu

Butragueno se osvrnuo i na podršku navijača nakon poraza od PSG-a 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

“Navijači su nam jako bitni. Santiago Bernabeu je posebno mjesto za igrače i cijeli klub. Navijači su stali uz nas i pomogli momčadi kad ih je trebala.”

Real će gol zaostatka protiv Messija, Neymara, Mbappea i društva loviti 9. ožujka u Madridu.

Megy M. /Foto: profimedia