Pet sekundi genija. Fanovi se dive Modriću nakon ove akcije – video

•
  •
  •

Luka Modrić pobrao je ovacije  nakon što se gnijalno oslobodio dvojice čuvara gurnuvši jednom od njih loptu kroz noge. Nakon toga je uslijedila modrićevska asistencija za Rodryga.

Nogometaši Real Madrida pobijedili su za vikend u 14. kolu La Lige s rezultatom 3:0 igrajući protiv Cadiza, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić (38) počeo je utakmicu od prve minute i asistirao Rodrygu za povećanje vodstva na 2:0.

Luka je generalno odigrao sjajnu utakmicu. Kreirao je dvije velike prilike, uputio tri ključna dodavanja, imao dva uspješna driblinga te uputio tri točne duge lopte.

Na društvenim mrežama navijači Reala dijele jedan Modrićev potez iz prvog poluvremena. Sjajno je primio loptu između dvojice suparnika, lako ih se riješio gurnuvši loptu kroz noge jednom igraču Cadiza, a potom fenomenalno odigrao dugo dodavanje za Rodryga.

Zbog ove je akcije Modrić dobio brojne pohvale na društvenim mrežama.

“Vau”, “Nezamjenjiv je”, “GOAT”, “Modrić je genij, još uvijek ima čarolije u tim nogama”, “Ovo je razlika između Modrića i igrača poput De Bruynea i Brune Fernandesa”, neki su od komentara fanova.

Navijače Reala zabrinula je Modrićeva ozljeda. Hrvatski veznjak bio je prisiljen izaći iz igre u 70. minuti, a zamijenio ga je Dani Ceballos. Riječ je o ozljedi mišića. Riječ je o lakšoj ozljedi zbog koje će Modrić propustiti sutrašnju utakmicu protiv Napolija u Ligi prvaka.

Kada je izlazio iz igre, 38-godišnji veznjak dobio je ovacije domaćih navijača, a najmlađi navijači Cadiza imali su čak i transparente posvećene kapetanu Vatrenih.

Megy M. /Foto: Twitter