PETKOVIĆ: Ovacije Poljuda!? Ovo je iznad klubova i svaki Hrvat treba biti ponosan

•
  •
  •
  •

Hrvatska je u fantastičnoj utakmici na Poljudu pobijedila Mađarsku 3:0 u kvalifikacijama za Euro. Hrvatski navijači priredili su prekrasan doček Vatrenima koji su nakon osam godina vratili na Poljud igrati pred publikom.

Dalićeva momčad je odlično otvorila susret i već u 5. minuti povela golom Modrića koji je iskoristio veliku pogrešku gostujuće obrane. Na 2:0 je fantastičnim golom povisio Bruno Petković u 24. minuti

Petković je povećao na 3:0.  Bio je Bruno na pravom mjestu nakon centaršuta Perišića, Tamaš Kadar je promašio loptu, što je Petkovića iznenadilo, ali uspio ju je sretno i spretno pospremiti u mrežu.

Prvi Petkovićev gol pogotovo je bio fantastičan, petom je majstorski poentirao nakon ubačaja Rebića. No napadač Dinama više cijeni način na koji je zabio drugi pogodak kada je pospremio loptu u praznu mrežu.

“Sjajan osjećaj. Fale mi golovi kao drugi kad uguram loptu u prazan gol, takvih golova mi treba još. Ovacije Poljuda? Ova utakmica se izdignula iznad klubova i svaki Hrvat treba biti ponosan na svoju reprezentaciju. Wales ćemo dočekati spremni”, rekao je Petković.