Potez o kojem priča cijela Italija: Pogledajte kako je Pjaca izvrtio braniča Lazija

•
  •
  •
  •

Marko Pjace debitirao je za Juventus u Serie A, u minimalnoj pobjedi nad Lazijom u Rimu 1:0. Trener Massimiliano Allegri ubacio je hrvatskog reprezentativca na samom kraju utakmice, a Pjaca je odmah pri prvom dodiru s loptom pokazao zašto mu stručnjaci predviđaju sjajnu budućnost i zašto je Juve za njega iskeširao 23 milijuna eura.

U pet minuta stigao je “polomiti kralježnicu” Rumunju Raduu, ali Marchetti je obranio njegov šut.

Videom se pohvalio i sam Pjaca, a video je za kratko vrijeme pogledalo više od 80 .000 njegovih sljedbenika.

“Debitirao sam protiv Lazija. Nova pobjeda, nova tri boda”

U 66. minuti Massimiliano Allegri izvadio Mandžukića i uveo Higuaina. I u prvom napadu gol za 0:1 – Dybala je dubinskom loptom našao Samija Khediru koji se oslobađa Biglije i sa desetak metara matirao golmana.

Marko Pjace debitirao je za Juventus u Serie A, u minimalnoj pobjedi nad Lazijom u Rimu 1:0. U tih pet minuta stigao je “polomiti kralježnicu” Rumunju Raduu i šutirati, ali Marchetti je obranio. Njegova klasa itekako će dobro doći Staroj damZa start je kod Juventusa impresionirao jedni sastav klupe: Higuain, Evra, Hernanes, Pjaca, Pjanić, Rugani, Lichtsteiner… Igrački, u prvom poluvremenu zaintrigirao je jedan šut Asamoaha kojeg je Marchetti skinuo i duga pregovaranja Danija Alvesa i Dybale tko je od njih dvojice pozvaniji izvoditi slobodnjake.

Marko Pjace debitirao je za Juventus u Serie A, u minimalnoj pobjedi nad Lazijom u Rimu 1:0. U tih pet minuta stigao je “polomiti kralježnicu” Rumunju Raduu i šutirati, ali Marchetti je obranio. Njegova klasa itekako će dobro doći Staroj damMarko Pjace debitirao je za Juventus u Serie A, u minimalnoj pobjedi nad Lazijom u Rimu 1:0. U tih pet minuta stigao je “polomiti kralježnicu” Rumunju Raduu i šutirati, ali Marchetti je obranio. Njegova klasa itekako će dobro doći Staroj damMarko Pjace debitirao je za Juventus u Serie A, u minimalnoj pobjedi nad Lazijom u Rimu 1:0. U tih pet minuta stigao je “polomiti kralježnicu” Rumunju Raduu i šutirati, ali Marchetti je obranio. Njegova klasa itekako će dobro doći Staroj dam