REAL- ŠAHTAR 2:3 Ukrajinci šokirali Madriđane, nije pomogla ni golčina Modrića

•
  •
  •
  •

Real Madrid je izgubio od Šahtara s 2:3 na otvaranju nove sezone Lige prvaka. Iako su bili desetkovani koronavirusom Ukrajinci su vodili su 3:0 već na poluvremenu

Real Madrid i Šahtar sastali su se u prvom kolu Lige prvaka. Iako je ukrajinski sastav stigao desetkovan bez Alana Patricka, Taisona, Stepanenka, Konopljanke, Kovalenka, Matvijenka, Stepanenka i Moraesa i klupu morao popuniti juniorima zbog koronavirusa, u prvom poluvremenu su pregazili Real i poveli s 0:3 u Madridu.

Nije lako bilo ni Zidaneu koji nije mogao računati na Sergija Ramosa, Edena Hazarda, Martina Odegaarda, Mariana Diaza, Danija Carvajala i Alvara Odriozole.

Real je tako na poluvremenu gubio s visokih 3:0, ali onda su se u drugom dijelu malo podigli i ubrzo stigli do 2:3.

KLIKNI OVDJE  ZA POGODAK MODRIĆA

Prvi gol Reala na utakmici zabio je Luka Modrić koji je zabio jedan od najljepših golova u karijeri. Golčinom s 30-ak metara je vratio nadu svojoj momčadi u 54. minuti, a pet minuta kasnije Vinicius Junior je zabio za 2:3.