Španjolci s usana pročitali odvratne psovke Diega Coste. Sudac mu uzvratio

•
  •
  •
  •

U derbiju La Lige Barcelone i Atletico Madrida (2:0) zbog jednog faula na sredini terena pri 0:0 u 28. minuti dobio crveni karton.

Napadač Atletica je u 28. minuti izgubio živce jer nije dobio jedan prekršaj na sredini terena m burno reagirao, unio se sucu Manzanu u lice koji mu je odmah pokazao crveni karton

“S*rem se na tvoju j*benu majku”, pročitali su Španjolci s usana Atleticovog napadača

Sudac za takav ispad nije imao milosti i pokazao mu je izravan crveni karton.

“Ti, k*rvin sine, ideš van”, navodno mu je odbrusio glavni arbitar i potom ga poslao u svlačionicu.

Emotivnog Costu s terena je ispratio njegov kolega iz reprezentacije Gerard Pique, a Atletico je uspio izdržati s igračem manje bez primljenog gola u prvom poluvremenu. Costa ove sezone u La Ligi ima jednak broj golova i crvenih kartona. 1:1.

S igračem manje Atletico se branio do 85. minute. Onda se ukazao Luis Suarez i udarcem s ruba šesnaesterca zabio za 1:0. Samo dvije minute kasnije sve dvojbe riješio je Messi.

Megy M. /Foto:Screenshot