•
  •
  •
  •

Baš kao i u svakom ranijem slučaju, kod srpskog komentatora čuje se ushićenje kad Hrvatska primi gol. Posebno je to bilo kad su Nizozemci izjednačili u 96. minuti. Hrvatski golovi bacali su ga u očaj.

Hrvatska  se sinoć nakon spektakularne pobjede nad Nizozemskom plasirala u finale Lige nacija. Nakon produžetaka u Rotterdamu Hrvatska je slavila s 4:2.

Vodili su Nizozemci nakon prvog poluvremena golom Donyella Malena, no Andrej Kramarić i Mario Pašalić donijeli su preokret u drugom dijelu. Ipak, u 96. minuti Noa Lang odveo je utakmicu u produžetke.

Ondje je hrvatski junak bio Bruno Petković. Prvo je zabio fantastičan pogodak za novo hrvatsko vodstvo, a onda je izborio jedanaesterac iz kojeg je Luka Modrić potvrdio pobjedu i plasman u finale, gdje će protivnik Hrvatskoj biti bolji iz ogleda Španjolske i Italije.

Kao i nakon gotovo svake utakmice na Svjetskom prvenstvu u Kataru, netko je na YouTubeu usporedio kako su utakmicu komentirali srpski i hrvatski komentatori.

Baš kao i u svakom ranijem slučaju, kod srpskog se komentatora jasno čuje ushićenje kod svakog gola Nizozemaca, posebno onog u 96. minuti utakmice. S golovima Hrvatske to nije slučaj, njih je prokomentirao vrlo mirno i tiho.