Što je Dinamo objavio nakon golova Brune Petkovića

•
  •
  •
  •

Nakon gola i izborenog jedanaesterca Brune Petkovića u 4:2  pobjedi Vatrenih nad Nizozemskom na društvenim mrežama oglasio se i zagrebački Dinamo.

Petković je postigao još jedan, peti, gol, u zadnjoj minuti produžetaka, ali mu ga je poništio VAR zbog zaleđa. Na semaforu je već stajalo 5:2, a ona se oglasio VAR, glavni sudac nije išao provjeravati nego je odsvirao kraj utakmice.

Petković je ušao  u igru umjesto Josipa Šutala u prvoj minuti produžetaka polufinala Lige nacija, pri rezultatu Nizozemska – Hrvatska 2:2

Osam minuta kasnije Luka Modrić mu je dodao loptu na lijevom krilu. Petković se prvo krasno okretom oslobodio čuvara, pa onda krenuo u sredinu. Kada je došao na 20 metara od gola opalio je desnicom i pogodio donji desni kut nizozemskog golmana za vodstvo 3:2 i delirij hrvatskih navijača na De Kuipu

> OVDJE  POGLEDAJTE PETKOVIĆEV GOL

Ono što je Petković napravio za manje od pola sata igre bilo je doktorski. Upravo tako mu se naklonio njegov klub.

U prvoj minuti drugog produžetka Petković je izveo još jedan ključni potez. Izborio je penal koji je Modrić pretovrio u gol za pobjedu 4:2.

Dinamo je na društvenim mrežama  Petkovića obukao u doktorsku odoru uz komentar “Naslov nije potreban”.

D.M. /Foto: Twitter