Trener Zvezde na utakmici Njemačkoj poslao poruku cijelom svijetu

•
  •
  •
  •

Nogometaši  Crvene zvezde poraženi su u utakmici 3. kola skupine G Lige prvaka na gostovanju kod RB Leipziga. Domaćin je slavio 3:1, a srpski mediji pišu da je Zvezda poražena, ali se nije osramotila, a imala je što naučiti  – kao se igra Liga prvaka

David Raum je u 12. minuti doveo njemački sastav u vodstvo. Za 2-0 je u 59. minuti fantastično sa 20-tak metara pogodio Xavi Simons. Beogradski sastav je smanjio u 70. minuti preko Marka Stamenića, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Dani Olmo u 84. minuti.

Nakon gola Olma mediji u Srbiji su konstatitali da “Dinamova zlatna koka zapečatila sudbinu Zvezde u večerašnjoj utakmici”.

Njemačka momčad imala je u ovom susretu posjed lopte od 65 posto, čak 27 udaraca prema golu, njih 10 u okvir pa i ne čudi da je možda i najbolji igrač poraženog sastava bio izraelski golman Omri Glazer sa sedam obrana.

>>>  PREKRASAN POGODAK SIMONSA POGLEDAJTE OVDJE

Zbog sasvim drugog razloga istaknuo se i njegov sunarodnjak, Zvezdin trener Barak Bakhar.

Poruka bez izgovorene riječi

Izraelski stručnjak na stadion u Njemačkoj izašao je odjeven u crno od glave do pete. Na sebi je imao crno odijelo, a ispod crnog sakoa košulju i kravatu iste takve boje. Jedino što je bilo istaknuto nalazilo se prikvačeno na lijevoj strani njegova sakoa.

Ondje je Bakhar pričvrstio malu izraelsku zastavu te je tako poslao poruku podrške sunarodnjacima koji su u ratu i teškoj situaciji. Njegovu jaku poruku svijetu, upućenu bez riječi, snimile su kamere na utakmici i fotografi koji su pratili taj susret u Ligi prvaka.