VIDEO Čudesni Messi uništio Betis: Hat-trick i golovi za pamćenje

•
  •
  •
  •

U posljednjem susretu 28. kola nogometnog prvenstva Španjolske vodeća Barcelona je u nedjelju u gostima kod Betisa slavila s 4:1, uz šou Messija i Luisa Suareza, te asistenciju Rakitića.

Lionel Messi je u 18. minuti iz slobodnog udarca doveo u vodstvo Barcu, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+2) Messi je, nakon asistencije petom Luisa Suareza, pogodio za 2:0.

U 63. minuti Luis Suarez je “promiješao” četvoricu protivničkih igrača i zabio za 3-0. Odličnu partiju Messi je okrunio hat-trickom. U 85. minuti, na asistenciju Ivana Rakitića, fenomenalnim lobom trese mrežu. Ivan Rakitić za Barcu je odigrao skoro cijeli susret (do 88. minute) pruživši solidnu partiju.

Utješni pogodak za domaćine zabio je Loren Moron (82).

Bio je ovo hat-trick broj 33. Samo jedan više ostvario je Cristiano Ronaldo u nogometnom prvenstvu Španjolske.

Barcelona nakon nove pobjede i dalje drži vrh Primere sa 66 bodova i ima 10 bodova više od Atletica koji je u subotu poražen na gostovanju kod Athletic Bilbaa. Betis je i pored poraza na sjajnom 8. mjestu s 39 bodova i još uvijek je u igri za Europu.