VIDEO Rebić zabio za pobjedu u derbiju, a onda sočno opsovao: “Da vam je**m”

•
  •
  •
  •

U derbiju 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Romu sa 2-1, a pobjednički gol za “Rossonere” zabio je hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Milan je poveo u 43. minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Franck Kessie, izjednačio je Jordan Veretout u 50. minuti, a tri boda gostima, na asistenciju Alexisa Saelemaekersa, donio je Rebić pogotkom u 58. minuti.

Okrenuo je suparničkog igrača Mancinija i sjajno matirao vratara Paua Lopeza. čime je njegov klub ostao četiri boda iza lidera Intera.
Svi koji su gledali utakmicu nisu mogli ne primijetiti sočno psovanje Rebića izravno u kameru nakon postignutog pogotka…

– Je**m vam mater u pi***, da vam je**m! – zaurlao je Rebić, a društvene mreže i novinari diljem svijeta odmah su počeli s prevođenjem jedne od najsočnijih balkanskih psovki.

Jasno je da Rebić nije na nikog posebno ciljao, već da se obrecnuo na brojne kritičare zbog svoje ovosezonske forme. Muče ga i ozljede, baš kao što muče i Zlatana Ibrahimovića i Hakana Calhanoglua koji su, baš kao i Rebić morali izaći zbog zdravstvenih problema. Rebić je igru napustio  u 67. minuti.

Gazzetta dello Sport Rebića i njegov nastup opisuje živahnim uz ocjenu 7.