•
  •
  •
  •

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić krajem je utakmice Rome i Torina razočarao je prostačkom  gestikulacijom.

Susret je završio 1:1. Za Torino zabio Karol Linetty u 55. minuti, a za Romu Nemanja Matić u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Ubrzo nakon izjednačujućeg gola Rome za konačnih 1:1 duboko u sudačkoj nadoknadi Radonjić se posvađao s Gianlucom Mancinijem koji ga je odgurnuo prilikom borbe za jednu loptu.

Nakon borbe za loptom koja je otišla izvan granica terena, verbalno se sukobio s Gianlucom Mancinijem koji ga je potom odgurnu desnom rukom

Koračajući unatrag srpski nogometaš se uhvatio rukom za međunožje, a Talijanu se obraćao na maternjem jeziku pa jasno se može pročitati s njegovih usana da je spominjao “pušenje” njegovog spolovila.

Scena između Radonjića i Mancinija odmah je postala viralna na internetu, a srpskog nogometaša većina naziva primitivcem.