FERENCVAROS – DINAMO 0:4 Modri do nogu potukli Mađare

•
  •
  •
  •

Nogometaši Dinama u 20 sati na Groupama Areni igraju uzvratni susret trećega pretkola Lige prvaka protiv mađarskog prvaka Ferencvarosa. U prvom dvoboju u Zagrebu bilo je 1:1.

Nakon prvog poluvremena rezultat je 1:0 nakon sjajnog pogotka Arijana Ademija u 16. minuti.

Olmo je dobio loptu na tridesetak metara od gola Ferencvarosa i sjajno podvalio za Ademija koji je utrčao u kazneni prostor i iz prve pospremio loptu iza vratara mađarske momčadi.

Odmah na pocetku drugog poluvremena Dinamo je  povećao na 2:0, strijelac Bruno Petković!

Više od pola posla napravio je sjajni Mislav Oršić, sjurio se po lijevoj strani i vratio povratnu na pet metara odakle Petković u padu pogađa u bliži kut!

Na 3:0 povećao je Dani Olmo! Sada je Ademi vratio Olmu za onaj prvi pogodak, namjestio mu je jednu loptu na šut, Španjolac je opalio i lopta je završila u mreži.

Na 4:0 povisio je Amir Gojak. Prvo je Lovro Majer, koji je zamijenio odličnog Hajrovića, pucao s 25 metara, mađarski vratar odbio, a Gojak spremio u mrežu.

U 90. minuti bio je penal za Dinamo koji ge izveo Petković. Sutirao je neprecizno preko gola.

Dinamo odominira od početka susreta, a pratila ga i glasna navijačka podrška s tribina, oko 1300 navijača navijalo je iz sveg glasa.