U stravičnoj prometnoj nesreći poginula maturantica u vozilu auto-škole

5 veljače, 2020 maxportal
Širi dalje
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

U stravičnoj  prometnoj nesreći koja se jučer dogodila kod Cazina poginula je 18-godišnja Amina Beširević, djevojka koja je bila na satu vožnje u auto-školi.U strahovitom sudaru s kamionom ozlijeđen je njen instruktor, a kako doznaje Dnevni Avaz, radi se o lakšim ozljedama.

Nesreća se dogodila na cesti Cazin – Lojićka na opasnom zavoju gdje su se i ranije često događale nesreće.

“S dubokim bolom obavještavamo naše učenike, profesore i ostale građane da je danas u teškoj saobraćajnoj nesreći život izgubila učenica naše Škole odjeljenja IV AT (arhitektonski tehničar) BEŠIREVIĆ AMINA. Draga naša Amina, molimo Boga dragog da ti oprosti grijehe i podari ljepote dženneta.

Ostaješ u divnim sjećanjima svojih razrednih kolega, razrednice, profesora i ostalog osoblja naše Škole. U ime svih uposlenih izražavamo saučešće i dijelimo bol s porodicom”, objavio je na Facebook stranici škole koju je Amina pohađala ravnatelj Haris Ćoralić.

Nesreća je bilo toliko stravična da su, osim policije i Hitne pomoći, na lice mjesta morali doći i cazinski vatrogasci koji su pomagali u izvlačenju nastradalih.

R.I. /Foto: Dnevni avaza/Facebook

 

 


Širi dalje
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •