VIDEO Rijetko efektan gol Kramarića, Pjaca za pobjedu Schalkea, Kovač lovi Ligu prvaka

•

Jedan od aduta izbornika Hrvatske Zlatka Dalića na nadolazećem SP-u u Rusiji ovog ljeta sjajno se snašao i zabio glavom, iz okreta nakon centaršuta s lijevog krila te time nastavio fantastički golgeterski niz.

Uz Kramarića, u subotu u jakoj njemačkoj ligi zabio je i Marko Pjaca. Bivši dinamovac, igrač Juventusa na posudbi u Schalkeu, postigao je pobjedonosni gol za Schalke protiv Herthe

Schalke je na drugom mjestu ljestvice, s 43 osvojena boda, bodom više od Frankfurta Eintrachta iz Frankfurta, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, koji je protiv Hannovera  slavio 1:0 golom Dannyja da Coste u 39. minuti.

Napadač Ante Rebić jeza Eintracht igrao do 89. minute, a u prvih 20 minuta dva puta je ozbiljno zaprijetio protivničkom golu.