ANDREA IVANČEVIĆ OSVOJILA ZLATO NA MEDITERANSKIM IGRAMA

•
  •
  •
  •

Još jedno zlato za hrvatsku atletiku i hrvatski sport na Mediteranskim igrama u Tarragoni trećeg dana atletskih natjecanja.

Andrea Ivančević je slavila u finalnoj utrci na 100 metara s preponama s 13.19 sekundi ispred Talijanke Luminose Bogliolo (13.30) i Grkinje Elisavet Pesiridou (13.30) koje su podijelile drugo mjesto s istim vremenom.

“Jako sam zadovoljna nastupom i trenutnom formom! Budući da sam prošlu sezonu pauzirala zbog niza ozljeda koji me pratio, ovo je odličan rezultat u dosta jakoj konkurenciji i jedva čekam sljedeće nastupe.”

Podsjetimo, nakon jednogodišnje stanke zbog ozljede, Andrea je ove godine nastupala na ekipnom prvenstvu Hrvatske gdje je također osvojila zlatnu medalju i istrčala normu za Europsko prvenstvo. Uoči Mediteranskih igara bila je na međunarodnom mitingu u Linzu gdje je također osvojila prvo mjesto.

AUTOR: Priredba studio/Foto:privatniarhiv