•
  •
  •
  •

Modrić je izveo korner s desne strane. Obrana Napolija skokom je odbila centriranu loptu na gotovo 25 metara od gola. Tamo ju je Valverde štopao i pustio da jednom udari o travnjak, nakon čega ju je opalio desnicom. Pogodio je prečku, a lopta se odbila leđa Napolijevog golmana Alexa Mereta i završila u mreži

Real Madrid je u sjajnoj utakmici 2. kola skupine C Lige prvaka pobijedio Napoli 3:2. Domaćini su poveli golom Ostigarda u 19. minuti, da bi Real okrenuo golovima Viniciusa u 27. i Bellinghama u 34. minuti.

Napoli se vratio nakon kontroverznog penala u 54. minuti, a pobjedu Realu je fantastičnim udarcem donio Valverde u 78. minuti iako se gol piše kao autogol Mereta.

Luka Modrić je ušao u igru u 64. minuti. Modrić je sve više na klupi, igra jako malo i puno se piše o tome da je nezadovoljan te da želi otići ako mu se status ne promijeni. Španjolski mediji tvrde da nije nemoguće da već tijekom zime Modrić ode kod Messija u Inter Miami.

Nakon pobjede u Napulju o Modriću i njegovoj ulozi u ovom Realu je progovorio i trener Madriđana Carlo Ancelotti.

“Luka Modrić? Ovo je upravo ono što smo očekivali od njega. Njegovo iskustvo, poznavanje igre, odigrao je 30 minuta na najvišoj razini”, rekao je Talijan.

Nakon trećeg, pobjedničkog gola Reala, srijelac Valverde i suiograči potrčali su u zagrljaj Modriću, izvođaču kornera nakon kojeg je postignut gol, čime su pokazali koliko im jee stalo do Luke i koliko ga vole i poštuju.

Nakon utakmice je zvijezda Reala objasnila što hrvatski veznjak znači za španjolski tim, unatoč tome što ove sezone igra u smanjenoj minutaži.

“Kad god Modrić uđe u igru, unese entuzijazam i energiju kad se počnemo umarati. Samo kad ga vidite dobijete motivaciju da se nastavite boriti. On je točka po kojoj se ravnam. Odmah sam mu potrčao u zagrljaj. Dan kad se umirovi ostat će zauvijek zapisan u mom pamćenju”, rekao je Valverde.

D.M. /Foto: Twitter