Društvene mreže se klanjaju Modriću: “Najveći veznjak svih vremena”

•
  •
  •
  •

Real Madrid i Mallorca susreli su se u 19. kolu La Lige. Trenutno vodeći ‘kraljevski klub’ protivnike je svladao rezultatom 1:0 i tako došao na tri boda prednosti nad drugoplasiranom Gironom, uz utakmicu više. Ključni igrači za madridski klub bili su kapetan vatrenih Luka Modrić i Antonio Rudiger.

Premijerna utakmica za Real Madrid u 2024. godini bila je sve osim laka. Protivnik na Bernabeuu je bila Mallorca, a meč je odlučen jednim golom i to u drugom poluvremenu.

Prva velika šansa na utakmici viđena je u 20. minuti. Vinicius Junior je dočekao jednu loptu u kaznenom prostoru gostiju i promašio cijeli gol. Kazna je mogla stići u smiraj prvog dijela. U 43. minuti Antonio Sanchez pogađa prečku s nekih pet-šest metara.

Ponovo se okvir gola Real Madrida tresao u 54. minuti. S velike udaljenosti je potegao Daniel Rodriguez, ali je pogodio desnu stativu. U 72. minuti  je veliku šansu imao i Real Madrid, no Brahim Diaz u stopostonoj prilici pogađa stativu.

Kraljevi su se mučili 78 minuta protiv Mallorce na Santiago Bernabeuu, a onda je Luka Modrić izveo korner s lijeve strane te precizno pronašao Antonija Rudigera, koji je glavom pogodio za vodstvo i pobjedu madridske momčadi.

Modrić je započeo u prvih 11 kao kapetan, igrao do 86. minute kad ga je  zamijenio Dani Ceballos. Po izlasku publika na Santiago Bernabeu je ponovo ustala na noge i zapljeskala živućoj legendi kluba.

Sofa Score ga je proglasio igračem utakmice s ocjenom 8,4. Pposljednjja vijest koja je stigla kaže da je Modrić kandidat za najbolju momčad svijeta

Nakon ove pobjede Real Madrid je vodeći s 48 bodova, koliko ima i drugoplasirana Girona, koja je sinoć u golijadi pobijedila Atletico Madrid 4:3.

Osim ljudi na stadionu, Modrića slavie i hvale korisnici društvenih mreža. Na Twitteru  ljudi pišu hvalospjeve o hrvatskom kapetanu.

Reakcije s društvenih mreža

“Ovo što Modrić radi sa 78 godina je jednostavno smiješno. Bio je naš najbolji igrač na terenu večeras, i to lagano”.
“38 godina i još uvijek je bolji od igrača u najboljim godinama. Luka Modrić je legendaran.”

“Odlično odigrao. Godine se ne vide. Najbolji vezni igrač svih vremena kojem to nikad neće biti priznato zbog statistike, a po statistici je i Mijo Caktas bolji igrač od njega, a sad jel stvarno je…”
“Luka vječni Modrić.”
“Naklonimo se Luki Modriću.”
“Bilo je pošteno da Luka Modrić završi ovu utakmicu s asistencijom. Kakav sjajan nastup.”
“Luka Modrić. Najveći veznjak svih vremena i Zlatna lopta.”