GOL KARIJERE! Pogledajte krasne škarice Brune Petkovića za 2:0 protiv Bodoa

•
  •
  •
  •

Bruno Petković postigao je fantastičan pogodak škaricama za 2:0 u 35. minuti Dinamove uzvratne utakmice protiv Bodo/Glimta u play-off rundi kvalifikacija za Ligu prvaka.

Dinamo je u infarktnoj uzvratnoj utakmici play-offa Lige prvaka pobijedio Bodo/Glimt 4:1 i plasirao se u Ligu prvaka. Ovo je osmi put da Dinamo igra u najelitnijem europskom natjecanju.

Hrvatski prvak vodio je 2:0 golovima Oršića i Petkovića prije nego što je Gronbaek u 70. smanjio na 2:1 i gostima, koji su bili puno bolji u drugom poluvremenu, osigurao produžetak. U njemu su junaci bili Josip Drmić i Petar Bočkaj koji su zabili za veliko slavlje na Maksimiru.

Gol vrijedan Lige prvaka zabio je Josip Drmić u 117. minuti, a u 120. minuti pobjedu je zapečatio Petar Bočkaj.U regularnom dijelu pogotke su za Dinamo dali Mislav Oršić (4) i Bruno Petković (35), dok je za Bodo/Glimt zabio Albert Gronbaek (70).

Gol Petkovića iz 35 minute sigurno je jedan od najljepših u njegovoj karijeri i sigurno  jedna od ljepših u Ligi prvaka ove sezone.

Stefan Ristovski je ubacio s desne strane, a Petković je u gužvi prvo primirio loptu i zatim škaricama neobranjivo pogodio te tako povisio na 2:0. Pogodak za 1:0 postigao je Mislav Oršić u četvrtoj minuti.  Prvi susret dobili su Norvežani s minimalnih 1:0.

Iako je to bi gol koji Dinamo vodi  u Ligu prvaka igrači mu nisu potrčači u zagrljaj, stali  su zapljeskali na majstoriji. Petković je uživao. A imao je i zašto. Čestitamo!

Megy M. /Foto: YouTube