JUVENTUS – MAN. UNITED 1:2 Krasan gol Roanalda, preokret Uniteda u četiri minute

•

Manchester United je u 4. kolu skupine H Lige prvaka nevjerojatnim preokretom u završnici pobijedio Juventus 2:1.

Juventus je poveo maestralnim  golom Ronalda u 65. minuti, Mata je u 85. izjednačio još ljepšim iz  iz slobodnog udarca, a Alex Sandro u 90. minuti nespretno skrenuo loptu u vlastiti gol.

Juventusu je dominirao cijeli susret, vodio je 1-0 imao još niz sjajnih prilika, pri čemu je dva puta uzdrmao okvir gola, no pobjeda je pripala gostima. Juventusu je trebao bod kako bi i matematički osigurao prolaz, no ‘Crveni vragovi’ su šokirali ‘Staru damu’.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a najbliže pogotku Juventus je bio u 36. minuti kada je Sami Khedira pogodio vratnicu na povratnu loptu Cristiana Ronalda. Vratnicu je pogodio i Dybala u 49. minuti.

Juventus je u 65. minuti napokon probio obranu ‘Crvenih vragova’, a pogodak je zabio Cristiano Ronaldo i to svom bivšem klubu. Bio je to njegov prvi pogodak za torinsku “Staru damu” u Ligi prvaka.

Izjednačio je Juan Mata u 85. minuti iz slobodnog udarca, a gosti su šokirali Juve u 89. minuti kada je u gužvi Bonucci ugurao loptu u vlastitu mrežu. Mario Mandžukić je ušao u igru u sudačkoj nadoknadi, ali više nije bilo vremena za izjednačenje.