Messi u debiju golčinom u zadnjoj minuti za pobjedu Inter Miamija

•
  •
  •
  •

Lionel Messi debitirao je za Inter Miami, u utakmici američkog Liga kupa protiv Cruz Azula.  Inter Miami pobijedio je 2:1, a Messi je bio junak u dramatičnoj završnici.

Messi je ušao s klupe u 55. minuti jer je dosad imao samo tri puna treninga s momčadi. U 93. minuti sam je zaradio prekršaj na oko 20-tak metara, te lijevom nogom sjajno izveo slobodan udarac za pobjedu.

Taylor je doveo Inter u vodstvo u 44. minuti, a rezultat je poravnao Antuna u 65. minuti. Messi je u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena sjajnim potezom presudio utakmicu.

Fantastično je pogodio iz slobodnog udarca za konačnih 2:1. Nakon utakmice pogodak je posvetio suigraču Ianu Frayu, koji se ozlijedio na ovoj utakmici.

To je poslalo u delirij rasprodanu publiku u Fort Lauderdaleu, uključujući NBA igrača LeBrona Jamesa,  Davida Beckhama i njegovu suprugu Victoriu, tenisačicu Serenu Williams i reality zvijezdu Kim Kardashian pored nje nije bila baš impresionirana.

Bila je to i prva pobjeda Miamija od 23. svibnja.

Liga kup je novi ljetni turnir, koji po prvi put okuplja 47 klubova MLS-a i meksičke lige.

D.M: /Foto: Twitter