Modrić briljirao u pobjedi Reala, proglašen je igračem utakmice – video

•
  •
  •
  •

Kapetan Real Madrida i hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je asistent za jedini pogodak u dvoboju 19. kola španjolskog prvenstva u kojem je njegova momčad na stadionu Santiago Bernabeu svladala Mallorcu i došla do 15. pobjede u ovoj sezoni LaLige.

Modrić je u 78. minuti uputio ubačaj iz kuta na glavu njemačkog braniča Antonija Rudigera koji je svojim prvim golom u ovoj sezoni odveo “kraljevski klub” do pobjede i odvajanja na vrhu ljestvice. Real Madrid iz 19 nastupa ima 48 bodova, tri više od drugoplasirane Girone koja ima utakmicu manje.

Real Madrid se mučio 78 minute protiv Mallorce na Santiago Bernabeu u 19. kolu La Lige. Bilo je 0:0, a onda je Luka Modrić (38) izveo korner s lijeve strane te precizno pronašao Antonija Rudigera, koji je glavom pogodio za vodstvo madridske momčadi.

Modrić je započeo u prvih 11 kao kapetan u odsustvu Nacha Fernandeza, a onda je još jednom zabljesnuo kada je bilo najvažnije. Mallorca se dobro branila veliku većinu utakmice, ali na kraju je primila gol nakon prekida.

►  VIDEO POGLEDAJTE OVDJE

Modriću je ovo 21 nastup ove sezone u svim natjecanjima. Do ove utakmice je imao jedan pogodak i tri upisane asistencije  Modrić je igrao do 86. minute, kada ga je zamijenio Dani Ceballos.

Hrvatski kapetan ispraćen je glasnim ovacijama na Santiago Bernabeuu. Sofa Score ga je proglasio igračem utakmice s ocjenom 8,4.

D. M. /Foto: Screenshot