Najljepši potez Lige prvaka je gol Crvenoj zvezdi u Lepzigu – video

•
  •
  •
  •

Najljepši potez večerašnjeg programa trećeg kola Lige prvaka vidjeli smo u Leipzigu. U 59. minuti dogodio se potez kojem je vjerojatno zapljeskao i poneki od oko tisuću gostujućih navijača.

Crvena zvezda doživjela je sinoć novi poraz u Ligi prvaka. U utakmici  trećeg kola grupne faze poražena u gostima kod Leipziga sa 3:1. Njemački klub poveo je na svom terenu protiv Crvene Zvezda već u 12. minuti pogotkom Davida Rauma, a prvo poluvrijeme moglo je i puno gore završiti po goste iz Beograda.

A onda se u 59. minuti dogodio potez kojem je vjerojatno zapljeskao i poneki od oko tisuću gostujućih navijača. Xavi Simons izveo je ne samo potez večeri, već je zabio i zabio jedan od najljepših golova u Ligi prvaka ove sezone.

Mladi nizozemski reprezentativac (20) primio je loptu na nekih tridesetak metara od gola Zvezde, malo iskosa, napravio si malo mjesta i fantastično pogodio u sam gornji kut.

Marko Stamenić vratio je nadu gostima u 70. minuti, ali samo da bi konačnih 3:1 u svom povratničkom nastupu od ozljede, postavio Dani Olmo. Iako je beogradski klub imao veliku podršku svojih navijača pjesma Delija  je stala nakon gola Danija Olma za konačnih 3:1.

Favorizirani City i Leipzig sada drže prva dva mjesta u skupini G, a Englezi su na vrhu s tri boda viška. Zvezda i Young Boysi su na začelju s bodom iz tri odigrana kola.

D.M. /Foto: Twitter