•
  •
  •
  •

Ante Rebić i dalje je nezaustavljiv, u utorak navečer zabio je 14. gol sezone za Milan u preokretu nad Juventusom 4:2 u derbiju 31. kola Serie A.

U derbiju  31. kola Serie A Milan je kod kuće pobijedio Juventus 4:2. Gledali smo nevjerojatnu utakmicu na San Siru gdje su gosti vodili 2:0, a onda je Milan sve okrenuo u samo šest minuta. Konačni pogodak za pobjedu zabio je hrvatski napadač Ante Rebić.

Osim što u 80. minuti zabio, hrvatski ofenzivac je u 67. minuti namjestio gol Rafaelu Leau i bio jedan od glavnih režisera preokreta Rossonera.

Uz gol i asistenciju, Rebić se istaknuo majstorskim driblingom kojim je protivničkog desnog beka Juana Cuadrada složio na travnjak. Kolumbijac je nakon Rebićevog naleta doslovno pao na stražnjicu.