PRIMERA Barcelona ostvarila jednu od svojih najemotivnijih pobjeda

•
  •
  •
  •

Na otvaranju Primere Barcelona je pobijedila Betis na Camp Nou rezultatom 2:0, u utakmici kojom je odana počast žrtvama terorističkog napada.

Nakon dva  poraza od Reala u Superkupu, Barcelona se ove nedjelje vratila pobjedničkim navikama, no dvoboj je ostao u sjeni terorističkog napada koji je ovog tjedna uzdrmao grad i Kataloniju.

Svi domaći nogometaši umjesto imena na dresovima imali su ispisano ime grada Barcelone, a utakmica je počela jako emocionalnom minutom šutnje na Camp Nouu.

Sergi Roberto Amazing GOAL – Barcelona 1-1… by hdfootballvideos[/su_box]

Barca je povela autogolom Tosce u 36. minuti, a tri minute kasnije Sergio Roberto postavio je konačnih 2:0.

Utakmicu su obilježile čak tri vratnice koje je pogodio Lionel Messi,  Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta.

U sljedećem kolu Barcelona gostuje kod Alavesa.