Rebić zabio Juventusu, trener i navijači u transu! Pogledajte gol

•
  •
  •
  •

Derbi 4. kola Serie A igrao se u nedjelju u Torinu gdje je Juventus ugostio ozljedama desetkovani Milan. ‘Stara dama’ je povela već u 4. minuti utakmice golom Morate, a ‘rossonere’ je spasio Ante Rebić koji je u 76. minuti zabio za konačnih 1:1

Samo četiri dana nakon gola Liverpoolu na Anfieldu u Ligi prvaka, Ante Rebić je zatresao i mrežu Juventusa u Torinu, u derbiju 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Juve je rano poveo golom Morate, već u 4. minuti derbija, a Rebić je za konačnih 1:1 zabio glavom nakon kornera u 76. minuti. Odbačeni je hrvatski reprezentativac odigrao cijelu utakmicu, a njegov Milan – bez obzira na remi – dijeli vrh ljestvice s gradskim rivalom Interom. Juventus?

‘Stara dama’ nakon četiri odigrane utakmice još ne zna za pobjedu, ima po dva remija i dva poraza.

No, priča dana je naš Ante Rebić koji je doslovno zaludio Talijane i navijače Milana. Nakon utakmice Rebića je prvo nahvalio trener ‘rossonera’ Stefano Pioli.

“Svaki dan mu odajem priznanje, ima veliki intenzitet i kvalitetu. Igra u svim ulogama, pomaže nam posebno kad nema Ibrahimovića i Girouda”, kazao je Pioli i nastavio s pohvalama na račun našeg napadača:

“Ima važne igračke kvalitete kako u igri, tako i u prekidima, jer je odličan u skoku. Rebić je poput bicikliste koji u dugoj utrci sjajno kombinira kvalitetu i intenzitet. Unutra je, gladan je, što pomaže timu u teškim trenucima.’