•
  •
  •
  •

Manchester United  i Everton jučer su odigrali 1:1 u 7. kolu Premiershipa, a utakmicu će ostati upamćena po proslavu gola strijelca za Everton.

United je poveo u 43. minuti golom Anthonyja Martiala, a bod Evertonu donio je Andros Townsend u 65. minuti. Igrač Evertona je tom prigodom imitirao Cristiana Ronalda i gol pred Unitedovim navijačima proslavio na njegov način.

Nakon što je sudac odsvirao kraj, ljutiti Ronaldo je otišao ravno u tunel pritom mumljajući sebi u bradu psovke. Prišao mu je Townsend i nešto mu rekao, a Ronaldo ga nije ni pogledao, nešto mu je kratko rekao i odmahnuo rukom.

“Moje slavlje nije bila provokacija nego znak poštovanja prema Ronaldu. On je moj idol i bila mi je čast dijeliti teren s njim”, rekao je Townsend nakon utakmice.

Nije poznato o čemu su on i Ronaldo pričali dok je Portugalac odlazio s terena, ali je moguće da ga je Evertonov igrač zamolio dres koji je na kraju i dobio.