Što je stariji to je bolji! Pogledajte krasan gol Luke Modrića

•
  •
  •
  •

Hrvatski maestro Luka Modrić postigao je svoj drugi gol sezone u prvenstvu Real u utakmici protiv Eibara. Luka je zabio već u 13. minuti na lijepu asistenciju Benzeme koji je postigao prvi gol za Real.

Nogometaši Reala definitivno su izašli iz krize te pobjeđuju na ”svim frontovima”. Naime, Real Madrid večeras je u 14. kolu La Lige pobijedio na gostovanju Eibar 3:1.

edan od golova zabio je i kapetan Vatrenih, hrvatski nogometaš Luka Modrić i to u 13. minuti. Hrvatski veznjak je pucao s oko 16 metara te je loptu zakucao u mrežu nakon povratne lopte koju mu je dodao Karim Benzema, koji je također bio strijelac na ovoj utakmici.

Luka Modrić u pravom smislu te riječi vođa je ovog Reala, njegov motor, odnosno srce, bez obzira na godine. Što je Luka stariji to je bolji. Jednom riječju – maestro.

Modrić je od 8. studenog bio u udarnoj postavi u svih 10 utakmica. Od početka sezone nastupio je u 20 utakmica, zabio tri gola i upisao jednu asistenciju.

Zbog preopterećenja aduktora 35-godišnji Modrić u utorak nije trenirao sa suigračima koji su se pripremali za utakmicu protiv Granade u srijedu.

‘Prema onome što smo vidjeli, nadam se da će i ostati sitnica. Vidjet ćemo hoće li se brzo oporaviti i priključiti momčadi nakon što se idućih dana odmori’, dodao je.

M.M: /Foto: press