•
  •
  •
  •

U NJEMAČKOM prvenstvu Borussia Mönchengladbach je bila bolja od Bayera Leverkusena 2:1, a gostujući golman Bernd Leno neće po dobrome pamtiti taj susret

Taj 24-godišnji vratar primio je dva gola, njegova momčad je ostala bez bodova, no to nije bilo sve što mu se dogodilo. Za vrijeme utakmice dobio je dva udarca loptom u glavu.

Prvo ga je iz blizine u 21. minuti pogodio Oscar Wendt, a ta lopta je išla brzinom od 93 km/h. Drugi nokaut je doživio osam minuta kasnije kada je glavom zaustavio pokušaj Andre Hahna.

“Ne mogu se sjetiti što se događalo između 21 i 35 minute”, rekao je Leno koji je morao na pregled glave.

Brojni testovi pokazali su kako je sve u redu i Leno je dobio zeleno svjetlo od liječnika da se može vratiti treninzima i utakmicama, ali gostovanje kod Borussije neće mu ostati u lijepom sjećanju.

M. Radev/foto: Screenshot