VIDEO Evo snimke na kojoj Rebić mijenja kopačke dok Španjolci daju gol

•
  •
  •
  •

Španjolska je izjednačila protiv Hrvatske u 38. minuti, i to u trenutku kada je Ante Rebić sa strane mijenjao kopačke.

Još se uvijek ne stišavaju dojmovi pa ni komentari nakon poraza 3:5 Hrvatske u osmini finala Eura od Španjolske. Doduše, kritike i nisu žestoke, ali ‘razvlače’ se greške koje su olakšale posao Furiji. Prije svih, Rebićeva, s kraja prvog poluvremena, kada je stajao van terena i mijenjao kopačke

Iako je Hrvatska povela nakon velike greške španjolskog golmana, isto tako olakšala je posao Furiji da u 38. minuti stigne do izjednačenja.

Naime, u tim trenucima Ante Rebić bio je izvan terena jer je mijenjao kopačke.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ  što je Rebić radio dok je Pablo Sarabia ‘bušio’ Livakovića,

‘Tvoji suigrači se brane, pate u obrani, a ti izađeš kako bi promijenio kopačke?! Neshvatljivo je da u trenutku kada je lopta u igri, kada je još ostalo sedam minuta do kraja poluvremena, Rebić ide po nove kopačke. Sarabia je iskoristio njegovu neopreznost’, rekao je Canizares.

Dalić je bio ljut nakon tu sitaucije, ali i nakon što je Gvardiol pio vodu kos trećeg gola Španjolske

“Mijenjamo kopačke i pijemo vodu, o tome pričam. Kaznili su svaku nepažnju, svaki kiks”, kazao je Dalić i čestitao Španjolcima na pobjedi.

Megy M. /Foto: screenshot