•
  •
  •
  •

Manchester United je u 4. kolu skupine H Lige prvaka nevjerojatnim preokretom u završnici pobijedio Juventus 2:1.

Juventus je poveo maestralnim  golom Ronalda u 65. minuti, Mata je u 85. izjednačio još ljepšim iz  iz slobodnog udarca, a Alex Sandro u 90. minuti nespretno skrenuo loptu u vlastiti gol.

Juventusu je dominirao cijeli susret, vodio je 1-0 imao još niz sjajnih prilika, pri čemu je dva puta uzdrmao okvir gola, no pobjeda je pripala gostima. Juventusu je trebao bod kako bi i matematički osigurao prolaz, no ‘Crveni vragovi’ su šokirali ‘Staru damu’.

Zadovoljan pobjedom posebno je mio Jose Mourinho koji je  likovao na kraju utakmice. Cijeli stadion mu je  zviždao, a pobunili su se i igrači Juventusa.

Mourinhova reakcija nije se svidjela Bonucciju, koji je na centru igrališta ušao u kraći verbalni sukob s Portugalcem.