•
  •
  •
  •

U derbiju 14. kola Prve HNL Dinamo je u Kranjčevićevoj ulici pobijedio Lokomotivu sa 1:0 i sada ima osam bodova više od Lokosa.

Bio je to sudar dvije vodeće momčadi Prve HNL, a pobjednika je odlučio fantastičan pogodak Brune Petkovića u 16. minuti. Kadzior je ubacio iz slobodnog udarca.

Jedini  pogodak za Modre zabio je Bruno Petković na asistenciju Kadziora. Nije to bio bilo kakav pogodak, nego fantastične škarice, poput Ronaldovih protiv Juventusa u Ligi prvaka.

Petkovićeva golčina sigurno je jedan od najboljih golova u povijesti HNL-a.

Lokosi su najbliže golu bili u 72. minuti kada je Krstanović glavom spustio za Radonjića, a ovaj je pucao iznad gola.

Dinamo sada vodi sa 36 bodova, Lokomotiva na drugom mjestu ima osam bodova manje, dok je Osijek treći s devet bodova zaostatka. Rijeka je na minus 12, a Hajduk ima čak 20 bodova manje.

Na začelju je Rudeš koji u 14 kola osvojio tek dva boda.

MP/Hina/Foto:screenshot