•
  •
  •
  •

Navijači Al Nassra u 30. su minuti utakmice protiv Abhe posvetili posebnu koreografiju našem nogometašu Marcelu Brozoviću.

Preko cijele tribine ispisali su poruku  ‘Boom’ što je jasna aluzija na tetovažu bombe na vratu Marcela Brozovića.

Hrvatski im je reprezentativac odgovorio na originalan način, kao da baca bombu koju je ‘otkinuo’ s vrata. Cijela je situacija bila poprilično zabavna, čak je i Cristiano Ronaldo nakon svega nabacio smiješak, ali nije mogao prikriti da je ipak ljubomoran na Broza.

Navijači su su u tom trenutku imali razloga za zadovoljstvo jer je Al Nassr vodio 2:0, a Brozović je bio asistent za vodeći gol nakon što ga je Ronaldo fantastično proigrao petom.

Do kraja utakmice Al Nassr nije uspio zabiti, a za goste je prvo u 36. minuti Bguir realizirao jedanaesterac za i time smanjio na 2:1.

Na kraju je Al Nassr ostao bez pobjede, a gol je primio u 92. minuti! Odlično je s 25 metara potegnuo Toko Ekambi za konačnih 2:2.
Marcelo Brozović je zamijenjen u 80. minuti utakmice.

Broz je ‘ ljetos došao u Al Nassr iz milanskog Intera u transferu vrijednom 18 milijuna eura, a potpisao je do ljeta 2026. godine. U 11 dosadašnjih utakmica je zabio jedan gol te je još tri puta asistirao.

Al Nassr je trenutno na trećem mjestu s 19 bodova, tri manje od vodećeg Al Taawouna.

D.M. /Foto: Twitter