•
  •
  •
  •

Vrhunac Hajdukove nemoći na utakmici protiv Gorice viđen je u 91 minuti dvoboja kada je Ganac Said Ahmed Said  uličarski udario suparničkog vratara Kahlinu glavom u lice.

Već dugo traje nezadovoljstvo stanjem na Poljudu. A u nedjelju navečer, tijekom utakmice protiv novog prvoligaša Gorice je i kulminiralo

Torcida je većim dijelom drugog poluvremena šutjela. Bila je konsternirana razvojem događaja na travnjaku, jer Gorica joj je održala lekciju.

Novi prvoligaš već do odmora je vodio 2:0, a igrači su na trvanjaku bili loši, bezidejni, nervozni. Potkraj utakmice Gorica je mogla i povećati vodstvo ali je napad gostiju pogodio vratnicu

A što je još važnije, osudu su hajdukovi igrači, dobili od svojih najžešćih navijača. Šteta je jedino što je Said morao ranije u svlačionicu, pa dio tih uvreda nije ni čuo.