Bruna Esih: Nenad Stazić bezočno laže da na portalu širimo mržnju. Mi portal uopće nemamo

siječanj 22, 2016 maxportal
Share Button

NA izjave Nenada Stazića u emisiji Otvoreno HRT-a i ponovljene u Hrvatskom saboru, u kojoj je optužio u optužio udrugu Hrvatski križni put za veličanje totalitarnih sustava, reagirala je Bruna Esih, predsjednica Udruge.“Zastupnik u Hrvatskom saboru Nenad Stazić ustvrdio je u jučerašnjoj emisiji “Otvoreno” na HTV-u, a istu je tvrdnju nekoliko puta ponovio tijekom današnjeg zasjedanja Hrvatskog sabora, da se na portalu naše udruge Hrvatski križni put (HKP) nalazi pozdrav “Za dom spremni”.

Tvrdnja gospodina Nenada Stazića predstavlja lako provjerljivu neistinu, jer naša Udruga uopće nema svoj portal ili bilo kakvu web stranicu.

Ujedno vas želim izvijestiti da sam kao predsjednica udruge Hrvatski križni put, povodom ove više puta ponovljene neistinite tvrdnje Nenada Stazića, kojoj je namjera oklevetati našu Udrugu, već poduzela pravne korake.”

Foto: Screenshot

Komentari
Share Button