HDZ Zagreb: Tomašević? Sjedi – jedan!

29 ožujka, 2022 maxportal
Širi dalje
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Predsjednik HDZ Zagreb dr. sc. Mislav Herman: “Pod krinkom restrukturiranja Zagrebački holding svjedočimo političkom revanšizmu retrogradne i regresivne, a nesposobne Tomaševićeve platforme. Žele protuzakonito otpustiti osobe koje i više od 20 godina rade u gradskim poduzećima, baciti ih na cestu.”I uopće ih nije briga za to što će naš grad gubiti tužbe & plaćati velike kazne oštećenima jer Tomašević i družina tada više neće upravljati Zagrebom! Uostalom, rejting im već 6 mjeseci zaredom – tone. Žalosno je da “NE Znamo & NE Možemo” svojim politikantstvom ugrožava normalno funkcioniranje grada te interese Zagrepčanki i Zagrepčana.

Član Predsjedništva ZG HDZ sveučilišni profesor Davor Filipović: “Ocjena nove gradske vlasti? Nedovoljan!”

Tomašević je najavio „revoluciju“ u odlaganju otpada, a Zagreb nikad nije bio prljaviji. Obećao je solidarnost, a ukida mjeru roditelj odgojitelj, radikalno smanjuje pomoć za djecu & socijalno urušava naš grad.

Obećao je „vrhunske stručnjake“, a dobili smo neznalice i ražalovane SDP-ovce. Ništa od obećanog nije ostvario, to nije ono za što su građani glasovali.

Raspad koalicije sa SDP- om?

“Ne vjerujem, previše je tu uhljeba i privatnih „angažmana“, ali ako do toga i dođe, mogao bi se dogoditi raskol u SDP-u. Dio njihovih zastupnika nastavit će podilaziti Tomaševiću. Npr. Klisović.

On ionako gleda samo sebe – prije mjesta predsjednika Gradska skupština Grada Zagreba bio je bez posla, i taj je njegov interes jači od lojalnosti Partiji.”

R.I. /Foto: Facebook


Širi dalje
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  


-->