Srpski borac Uroš Medić doživio je težak poraz na prvoj ovogodišnjoj UFC-ovoj priredbi. Na Fight Nightu u UFC-ovom Apexu u Las Vegasu 31-godišnjeg Srbina za samo 31 sekundu nokautirao je borac s Havaja Punahele Soriano.
O meču se nema što previše za napisati jer je nokaut došao nakon samo pola minute. Soriano je sve je riješio brzom kombinacijom ljevice i desnice, kojom je Medića srušio na pod, navalio na njega i natjerao suca da prekine meč.
Mediću je to drugi poraz u tri borbe, a treći u karijeri, u kojoj je sad na omjeru 10-3. Računajući samo borbe u UFC-u, Medić ima četiri pobjede i tri poraza. Ovo mu je i najbrži poraz te prvi nokautom, nakon što je u prva dva bio prisiljen na predaju.
Medićevi fanovi pišu da noćas nije uspio pokazati što zna i umije, ali vjeruju da će se uspjeti vratiti i ponovno doći na pobjedničke staze.
Puna Soriano runs through Uros Medic QUICK pic.twitter.com/HqFKMkyBkG
— MMA Mania (@mmamania) January 12, 2025
Za kraj večeri ostavljena je ženska borba, okršaj između Mackenzie Dern i Amande Ribas, u kojem je Amerikanka Brazilku uhvatila u polugu u trećoj rudni i natjerala ju je na tapkanje.
Ovaj manji event bio je uvertira za prvi UFC-ov spektakl u 2025. godini, UFC 311, koji bi se trebao održati idućeg vikenda u Los Angelesu iako je zbog katastrofalnih požara održavanje te priredbe još pod upitnikom.
D.M. /Foto: Screenshot x