•
  •
  •
  •

Hrvatska reprezentacija osvojila je drugo mjesto u skupini F odigravši 0:0 protiv Belgije i plasirala se u osminu finala Svjetskog prvenstva. Kao prvi mjesto u osmini finala izborili Marokanci koji su u trećem kolu pobijedili Kanadu 2:1.

Reprezentacija Belegije, koja je inače druga na FIFA-inoj ljetvici – prvi je Brazil, Hrvatska 12. – ispala je s daljeg natjecanja.

Hrvatska je natjecanje u skupini završila na drugom mjestu te će u osmini finala igrati protiv pobjednika skupine E (Španjolska, Japan ili Kostarika).

Hrvatski nogometaši, iako vidno umorni, burno su proslavili pobjedu, a  zanimljivo je bilo i u svlačionici. Dejan Lovren na Instagramu je objavio kako su Vatreni proslavili prolazak u drugi krug natjecanja.

Vatreni je objavio fotografiju iz bazena za rekuperaciju igrača. Osim njega u bazenu su Andrej Kramarić, Ivan Perišić, Lovro Majer, Martin Erlić, Joško Gvardiol i Borna Barišić.

Megy M. /Foto: Instagram