DELIRIJ U MOSTARU: Zrinjski u 111. minuti čudnim golom izbacio Nizozemce – video

•

Nogometaši Zrinjskog izborili su plasman u 3. pretkolo Europske lige nakon što su u uzvratu u Mostaru slavili protiv favoriziranog Utrechta.

Nakon prvog susreta rezultat je bio 1:1, a istim rezultatom završilo je i 90 minuta u uzvratu. Gosti su poveli u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena golom Gustafsona i nakon velike greške vratara Zrinjskog Brkića.

U drugom poluvremenu Zrinjski je krenuo mnogo ofenzivnije, a do izjednačenja je došao u 65. minuti golom Irfana Hadžića, koji se dobro snašao nakon centaršuta Kadušića i iz prvog dodira sa sedam metara poslao loptu preko vratara Jensena u rašlje gola.

Do kraja su gosti imali terensku inicijativu, ali je Zrinjski, usprkos vidnom umoru igrača, uspio sačuvati svoj gol.

I u produžecima su igrači Utrechta bili mnogo ofenzivniji, ali je Zrinjski iz jednog kontranapada uspio postići pogodak.

Onda se u 111. minuti ukazao Staniša Mandić, zabio za konačnih 2:1 i odveo Mostar dalje gdje će im suparnik biti švedski Malmö.

Megy M. /Foto:bljesak.info